Mieszkanie Jastrzębce
Jastrzębce, dolnośląskie
- 499 000 zł
- 83,40 m²
- 5 983,21 zł/m²
KINGDOM NIERUCHO...
Skontaktuj się
Mieszkanie Jastrzębce
Jastrzębce, dolnośląskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie Jastrzębce
Zaktualizowane: 15 maja 2026
499 000 zł 83,40 m² 5 983,21 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
1/1
3
1921
-
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
1/1Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1921Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 499 000 zł (5 983,21 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 83,40 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1921
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 1/1
- Powierzchnia dodatkowa: ogródek
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: olej opałowy, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: monitoring/kamery
- Źródło: biuro nieruchomości: KINGDOM Biuro Nieruchomości, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: 22/19243/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Jastrzębce, Środa Śląska, średzki, dolnośląskie
Opis nieruchomości
Bezczynszowe mieszkanie z ogromnym ogrodem i własnym klimatem Jastrzębce koło Środy Śląskiej
Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odpocząć od miasta, a jednocześnie zamieszkać bez konieczności kosztownego remontu?
Ta nieruchomość daje coś, czego dziś praktycznie nie ma na rynku przestrzeń, prywatność i własny ogród jak przy domu. (...)
797 314...
797 314 202